TENZONA – průmyslové váhy

Řešte jen plánovanou údržbu vaší váhy! Stop výpadkům!

Chcete mít svůj zisk pod kontrolou? Naše společnost vám dodá spolehlivé průmyslové váhy podle vašich potřeb. Díky nim dosáhnete přesného měření bez provozních výpadků. Dodáváme silniční váhy, kolejové váhy, plošinové i pásové váhy.

  • Erbenova 2144/38
  • Jihlava
  • 586 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Průmyslové váhy Silniční váhy Kolejové váhy


Spolehlivá řešení průmyslového vážení

Naše společnost TENZONA s.r.o. dodává průmyslové váhy na klíč. Za dobu své činnosti jsme provedli více než 1000 úspěšných realizací po celé ČR i v zahraničí. Nabízíme širokou škálu možných řešení s ohledem na konkrétní účely či typy provozů.

Dodáváme moderní technologické vybavení, které vám poskytne jistotu správného měření. Kvalitní elektronika slouží jako účinná prevence proti poruchám vážení a neodolná vůči nepříznivým vnějším vlivům  (voda, atmosférické předpětí, extrémní teploty atp.).  Díky spolehlivosti a praktičnosti našich vah se vyhnete zbytečným provozním výpadkům a tím snížíte své provozní náklady.

Dodáváme moderní průmyslové váhy

Klíčovým stavebním kamenem naší činnosti jsou průmyslové váhy pro sklady, strojírenské firmy, elektrárny, dopravní podniky, zemědělské podniky a další typy provozů.

Pořídit si od nás můžete kolejové a silniční váhy vybavené tenzometrickými snímači s digitálním výstupem POWERCELL® PDX®, Která je o krok napřed oproti snímačům konkurenčním technologiím. Tuto prvotřídní technologii používáme jako jediní na našem trhu..

Kvalitní tenzometrické snímače využívají rovněž naše pásové váhy. Ty vám zajistí přesné sledování hmotnosti přepravovaného materiálu i jeho dávkování.  

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.